Съобщения

Съобщения

Заявление за общежития за учебната 2026/2027 на настоящи студенти

Моля настоящите студенти, които вече са настанени на общежития, или такива, които желаят да бъдат настанени на общежитие през учебната 2026/2027 да попълнят формуляра за електронно заявление по-долу. Формулярът ще бъде активен до 10.07.2026 г. 

На 15.07.2026 г. ще бъде публикувано класиране за общежития за студентите от горените курсове (след 1 курс). В срок до 19.07.2026 г. студенти, които са подали електронно заявление чрез формуляра, но не са в класирането ще могат да изпращат заявления за общежития на email ivelina.aleksandrova@trakia-uni.bg . 

Студенти, които нямат предварително подадени електронни заявления чрез формуляра, ще могат да бъдат настанени след настаняването на новозаписаните студенти, при наличие на свободни места. СТАИТЕ НА СТУДЕНТИ, КОИТО НЕ СА ПОДАЛИ ЗАЯВЛЕНИЕ, НЯМА ДА СЕ ПАЗЯТ!

Формуляр за заявка на общежитие за учебната 2026/2027:

https://forms.gle/HcWEnAoH5Gbkv4BT7

ТОЗИ ФОРМУЛЯР НЕ Е ЗА НОВОПРИЕТИ СТУДЕНТИ, КАНДИДАТСТВАЩИ ЗА 1 КУРС ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2026/2027 !!!

С уважение,
Комисия по социално-битовите въпроси на студентите на Тракийски университет